در سال های اخیر با توجه به آموزش ها و اطلاع رسانی های درست که به طرق مختلف همانند رسانه ملی، شبکه های اجتماعی، کارگاه های آموزشی و… صورت گرفته است، اکنون مسئله روانشناسی و مشاوره به خوبی در میان اغلب مردم شناخته شده و پذیرفته شده است. اکنون عمده مردم جامعه به این باور رسیده اند که گاها حل برخی از مشکلات و یا تصمیم گیری درست، از عهده آن ها خارج بوده و به یک راهنمای باتجربه در این زمینه نیاز دارند. کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا با تیمی حرفه ای و متخصص از مشاورین، روانشناسان و روانپزشکان، آماده هستند تا در محدوده غرب تهران ، اکباتان و شهرک غرب این زمینه ها به شما کمک کنند.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان را به عنوان یک مرکز معتبر جهت مشاوره و روانشناسی در شهرک غرب و مخدوده آن به شما معرفی می کنیم. پاسخ این سوال در ادامه مقاله با بیان خدمات مرکز، ارائه شده است:اختلالات روانشناختی

  • انجام مشاوره خانواده

مدیریت اصولی و صحیح شرایط خانواده، بر روی شرایط روحی و روانی تمامی اعضا تاثیر گذاشته و این مسئله، آینده فرزندان را تعیین می کند. به هر حال تمامی خانواده در تمام دنیا، گاهی به مشکلاتی برخورد کرده و یا در تصمیم گیری های بحرانی قرار می گیرند که نیاز به یک مشاور توانمند دارند به آن ها مسیر درست را نشان دهند. گروهی از مشاورین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و شهرک غرب در امر مشاوره خانواده شما را یاری می کنند.

  • مشاوره کودک و نوجوان

آیا می دانید تربیت کودک چه تاثیری بر روی آینده تحصیلی، شغلی و زندگی او خواهد داشت؟

متاسفانه والدین بدون توجه به این موضوع، فرزندان را طبق باورهای گذشته تربیت می کنند. تا زمانی که کودک شما هنوز به مدرسه نرفته است، برخوردهای اطرافیان و اعضای خانواده، الگوی رفتاری او خواهد شد.

اما به این مسئله توجه کنید به محض ورود به مدرسه، محیط به شدت بر روی او تاثیر خواهد گذاشت. از این پس شما باید تعادلی بین محیط خانه و مدرسه برقرار کرده و بهترین اصول تربیتی را در پیش بگیرید. اگر برای در زمینه مشاوره کودک و نوجوان به کمک نیاز دارید، از متخصصین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکلاتان و شهرک غرب کمک بگیرد.

  • مشاوره طلاق

این مسئله غیر قابل انکار است که به هر حال طلاق از جمله موضوعات مملکت است که در سال های اخیر، به دلیل داشتن آمار زیاد، توجه زیادی را به خود جلب نموده است.

اما جالب اینجاست که طبق آمار به دست آمده، عمده تصمیمات برای طلاق، احساسی است. چه قبل و چه بعد از طلاق، جهت مشاوره طلاق  در شهرک غرب و محدوده آن بر روی کمک مشاورین ماهر ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان حساب کنید تا مبادا یک تصمیم غلط، زندگی شما را نابود کند.روانپزشکی

  • مشاوره تحصیلی

آیا برای شما نیز مهم است که فرزندتان آینده تحصیلی و در نتیجه آینده شغلی ایده آلی داشته باشد؟

رسیدن به این هدف، مستلزم یک برنامه علمی، اصولی و موثر برای تحصیل است. چنین برنامه ای را با انجام مشاوره تحصیلی از مشاورین تحصیلی کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا دریافت نمایید.