کلینیک رویا

همه ما انسان ها از نظر روحی و روانی گاهی نیاز داریم با کسی غیر از دوست، افراد خانواده و… صحبت کنیم تا حداقل با صحبت کردن، به آرامش نسبی رسیده و بتوانیم از راهنمایی این فرد متخصص، برای چاره جویی کمک بگیریم. در این زمان بهترین راهکار، مراجعه به مشاورین و روانشناسان است. کلینیک روانپزشکی در منطقه شهر زیبا (کلینیک رویا در محدوده شهر زیبا) با تیمی از مشاورین، روانشناسان و روانپزشکان مجرب و توانمند در خدمت شما است تا در هر زمان و برای حل هر گونه مشکل، از شما حمایت کند.سازگاری

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره خانواده

در هر خانواده، افراد با سلایق مختلف زندگی می کنند. تصور کنید در این جامعه کوچک که همیشه با هم هستند، اختلاف سلائق و عقاید وجود دارد حال به جامعه بزرگتر یعنی کشور توجه کنید که این اختلافات بیشتر خواهد شد. در نتیجه اگر مدیریت درست درون هر خانواده وجود نداشته باشد، در جامعه به مشکل برخورد خواهند کرد. شما به عنوان والدین، نمی توانید تمامی امور را مدیریت کنید و گاهی به کمک روانشناس یا مشاور نیاز دارید. مشاورین کلینیک روانشناسی در منطقه شهر زیبا (کلینیک رویا در محدوده شهر زیبا) با تسلط بر دانش روز و متدهای پیشرفته به شما کمک می کنند تا بهترین تصمیمات را داشته و آرامش و آسایش را در خانه داشته باشید.

  • مشاور طلاق

آیا شما تصمیم به جدایی از همسر خود دارید؟ از کجا می دانید که این تصمیم عاقلانه بوده و تنها از روی حس خشم و عصبانیت نیست؟ آیا بهتر نیست در مرحله آخر، با یک مشاور طلاق صحبت کنید تا درصورت اطمینان از درستی کار، طلاق را قطعی کنید؟ مشاورین کلینیک مشاوره در منطقه شهر زیبا (کلینیک رویا در محدوده شهر زیبا) نه تنها قبل از طلاق کمک می کنند بهترین تصمیم را داشته باشید بلکه بعد از جدایی، از شما حمایت می کنند تا با این اتفاق تلخ کنار آمده و خیلی سریع به شرایط عادی زندگی بازگردید.

  • مشاوره تحصیلی

یکی از مهمترین خدمات کلینیک مشاوره در منطقه شهر زیبا (کلینیک رویا در محدوده شهر زیبا) مشاوره تحصیلی برای شما عزیزان است. اگر برای شما نیز مهم است فرزند شما در رشته ای تحصیل کند که علاوه بر علاقمندی، آیندی شغلی ایده آلی داشته باشد حتما از یک مشاور تحصیلی کمک بگیرید. کارشناسان ما در امر انتخاب رشته، برنامه ریزی درسی و… به شما کمک خواهند کرد. با خیال آسوده امور درسی فرزندانتان را به مشاورین ما بسپارید.

  • مشاوره شغلی

شما در هر حرفه ای که فعالیت خود را آغاز می کنید، بخشی از انرژی و زمان خود را صرف این شغل خواهید کرد و این زمان هیچگاه باز نخواهد گشت. لذا شما فرصت زیادی برای تغییر مدام شغل خود ندارید. از همان ابتدای کار باید حسابی تحقیق کرده و از افراد تجربه کرده در شغل های مختلف و مشاورین شغلی کمک بگیرید تا متناسب با علاقه و رشته خود، در یک شغل ایده آل مشغول به کار شوید. اگر شما نیز به کمک نیاز دارید کلینیک روانشناسی در منطقه شهر زیبا (کلینیک رویا در محدوده شهر زیبا) را به خاطر داشته باشید.