هیچ انسانی کامل نیست. این بدان معنا است که ما نمی توانیم تمام امور زندگی را، خودمان مدیریت کنیم. به هر حال در مواردی که تخصص نداریم نیاز است یک راهنمای توانمند به ما کمک کند. خدمات مشاوره روانشناسی از جمله موضوعات مهم به ویژه در عصر جدید است که هر فرد در هر مرحله زندگی به آن نیاز خواهد داشت. آیا می دانید تربیت فرزندان در عصر حاضر، روش متفاوتی نسبت به قدیم داشته و آیا شما با این اصول به خوبی آشنا هستید؟ این تنها یک مثال پرکاربرد از مشاوره و روانشناسی است که در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و پونک توسط متخصصین ماهر و توانمند ارائه می شود.هیپنوتیزم درمانی

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

خوشبختانه در سال های اخیر، تعداد زیادی کلینیک روانشناسی در کشور در شهرهای مختلف تحت نظر کارشناسان مجرب، تاسیس شده و فعالیت خود را آغاز کرده اند. اما اگر برای شما مهم است که یکی از بهترین کلینیک های مشاوره و روانشناسی در پونک و محدوده آن ، یعنی کلینیک رویا در اکباتان چه خدمات برای شما عزیزان در نظر گرفته است، این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

  • مشاوره تحصیلی

برای همه والدین این موضوع بسیار اهمیت دارد که فرزندشان، در یک رشته ای تحصیل کند که علاوه بر علاقمندی، آینده شغلی ایده آلی نیز داشته باشد. متاسفانه ما با دانش آموزان زیادی مواجه می شویم که قربانی علاقمندی والدین خود شده و در رشته ای تحصیل می کنند که تمایلی به آن ندارند.

شما والدین عزیز، آیا بهتر نیست از یک متخصص کمک بگیرید تا تصمیم منطقی و عاقلانه برای آینده تحصیلی فرزند شما داشته باشد؟ در زمینه مشاوره تحصیلی در کلینیک مشاوره در پونک و اطراف آن ، مشاورین کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان به شما کمک می کنند.

  • مشاوره ازدواج

آنچه واقعیت امر است این است که در زمان ازدواج، اوج احساسات بین طرفین دیده می شود به حدی که ممکن است عقل و منطق دیده نشود. مشاورین کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده پونک و اکباتان به عنوان یک راهنما، با در نظر گرفتن عقل و دل در کنار هم، کمک می کنند تا بهترین تصمیم را داشته باشید و ازدواج، به یک زندگی سالم و آینده دار تبدیل شود.

  • مشاوره کودکان

مشاورین و روانشناسان معتقد هستند تربیت کودکان در عصر حاضر، بسیار سخت شده و همانند گذشته نیست. دسترسی به اینترنت، امکانات زیاد و… باعث شده است که والدین به مشکلات زیادی در زمینه تربیت کودکان برخورد کنند. لازم است بدانید که کوچکترین اشتباه در این زمینه، می تواند آینده کودک را خراب کند.

جهت مراجعه به کلینیک مشاوره در پونک و محدوده آن ، با مشورت با کارشناسان ماهر ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان بر اصول تربیتی تسلط یافته و طبق یک برنامه اصولی و  عملی، پیش بروید.شناخت پیش از ازدواج

  • مشاوره طلاق

از دیگر خدماتی که توسط مشاورین و روانشناسان کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا ارائه می شود، مشاوره طلاق است. به هر حال جدایی همسران، اتفاقی است که اگر چه ناخوشایند است ولی رخ می دهد. اما آنچه که این ماجرا را تلخ تر می کند، طلاق های بدون اساس است که بعد از جدایی، منجر به پشیمانی می شود. بهتر نیست قبل از اینکه تصمیم خود را نهایی کنید از یک مشاور کمک بگیرید؟ چون او به دور از احساس خشم و غضب، شرایط را خواهد سنجید.