کلینیک رویا
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

همه ما در طول دوران زندگی خود حداقل یکبار به یک مشاور، روانشناس و یا روانپزشک نیاز داریم. ولی در این قبیل موارد، افراد دو دسته می شوند. برخی از ما این نیاز را درک نموده و سریعا به یک متخصص مراجعه می کنیم ولی برخی دیگر به دلیل ذهنیت و تصورات غلط، از مراجعه به متخصص خودداری می کنند. اگر شما در گروه اول قرار داشته و اکنون به کمک نیاز دارید، می توانید از خدمات کلینیک مشاوره در جنت آباد (کلینیک رویا در محدوده جنت آباد) استفاده کنید.

خدمات  کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره ازدواج

تمامی تحقیقات خود در مورد همسر آینده را قبل از ازدواج انجام دهید. اگر لازم است از کسی کمک بگیرید، اگر لازم می دانید با یک مشاور صحبت کنید و… حتما تا زمانی که تصمیم خود را نهایی نکرده اید، همه این کارها را انجام دهید. در کلینیک روانشناسی در جنت آباد (کلینیک رویا در محدوده جنت آباد) گروهی از متخصصین ما در این زمینه به شما کمک کنند. کافی است زوجین یکبار به صورت دو نفره و یکبار به صورت انفرادی به مشاور مراجعه کنید. ما عقل و احساس را در کنار هم قرار داده و به شما کمک می کنیم تا ازدواج منطقی داشته باشید.مشاوره ازدواج و خانواده

  • مشاوره تحصیلی

در کلینیک مشاوره در جنت آباد (کلینیک رویا در محدوده جنت آباد) تیمی از مشاورین ما مسئول کمک به شما عزیزان در زمینه تحصیل هستند. آیا درا نتخاب رشته دانشگاهی خود بر سر دو راهی قرار دارید؟ آیا مردد هستید که ادامه تحصیل در کدام رشته می تواند آینده شغلی ایده آلی را برای شما رقم بزند؟ آیا نگران آینده فرزند خود هستید؟ با وجود متخصصین ما در کلینیک رویا جایی برای این قبیل نگرانی ها نخواهد بود. نگرانی، به جز اینکه شما را از هدف دورتر می کند، هیچ کمک دیگری نخواهد کرد. لذا با خیال آسوده به کارشناسان ما اعتماد کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

  • مشاوره طلاق

طلاق یکی از بدترین اتفاقاتی است که در زندگی بشر رخ می دهد به خصوص اگر زوجین زمانی از هم جدا شوند که فرزند دارند. اکیدا توصیه می کنیم قبل از طلاق حتما از یک مشاوره طلاق کمک بگیرید. کلینیک روانپزشکی در جنت آباد (کلینیک رویا در محدوده جنت آباد) با کادری حرفه ای و توانمند آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. متاسفانه عمده طلاق ها ناشی از احساسات غلط است که بر روی زوجین غلبه کرده است در نتیجه باید یک نفر وجود داشته باشد تا این احساسات نادرست را مدیریت نموده و به شما کمک کند عاقلانه با موضوع برخورد کنید.

  • مشاوره شغلی

آیا شما کسی را می شناسید که در پی یک شغل ایده آل و پول ساز نباشد؟ اما رسیدن به این موقعیت، نیازمند فراهم شدن زمینه است. شما در ابتدا باید بازار کار کشور را بررسی نموده تا متوجه شوید در رشته تحصیلی و یا زمینه های مورد علاقه شما، چه شغل هایی وجود دارد. فراموش نکنید فرصت به اندازه کافی برای ما انسان ها وجود ندارد که مدام از این شاخه به آن شاخه برویم. پیشنهاد می کنیم برای اطمینان در انتخاب شغل، از کلینیک مشاوره در جنت آباد (کلینیک رویا در محدوده جنت آباد) و مشاوره شغلی کمک بگیرید.