کلینیک رویا
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

آیا شما در مرحله ای از زندگی خود هستید که نیاز دارید با یک مشاور و یا روانشناس برای راهنمایی صحبت کنید؟ برای شما نیز مهم است که یک فرد ماهر در این زمینه از شما حمایت کرده و کمک کند بهترین تصمیم را اتخاذ کنید؟ کافی است به سراغ کلینیک های مشاوره که در شهر خودتان است مراجعه کنید. کلینیک مشاوره در منطقه دهکده المپیک (کلینیک رویا در محدوده دهکده المپیک) متشکل از تیم حرفه ای و متخصصین مجرب، در خدمت شما است تا در هر زمان از زندگی و برای هر تصمیمی، شما را راهنمایی کند.طلاق

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره ازدواج

همه دختر و پسرهای جوان آرزو دارند زندگی خود را با فرد مورد علاقه خود و در بهترین شرایط آغاز کنند. در واقع ازدواج مرحله جدیدی از زندگی است که شما را وارد مسیر تازه می کند. اگر شریک زندگی شما همراه ایده آل نبوده و یا شرایط زندگی مناسب نباشد، طی کردن این مسیر برای شما سخت خواهد بود. شما تنها تا قبل از ازدواج فرصت دارید در مورد انتخاب خود به خوبی تحقیق کنید. اگر گمان می کنید نیاز است با یک مشاور ازدواج صحبت داشته باشید می توانید از کلینیک روانشناسی در منطقه دهکده المپیک (کلینیک رویا در محدوده دهکده المپیک) کمک بگیرید.

  • مشاوره کودکان

یکی از سوالاتی که اغلب والدین از ما مطرح می کنند این است که در عصر حاضر و با توجه به پیشرفت تکنولوژی، دسترسی به اینترنت و… چگونه می توانیم کودک خود را به شیوه درست تربیت کنیم به گونه ای که فرد سالم برای جامعه خود باشد. همانگونه که شرایط زندگی تغییر کرده است، روش های تربیتی نیز در حال تغییر خواهد بود. مشاورین ما در کلینیک مشاوره در منطقه دهکده المپیک (کلینیک رویا در محدوده دهکده المپیک) در کنار شما خواهند بود تا براساس متدهای علمی اصولی و درست، فرزند خود را تربیت کرده و به یک فرد موفق تبدیل کنید.

  • مشاوره شغلی

شما می توانید متناسب با رشته تحصیلی و علاقه خود، در یک حرفه ای ایده آل و پر درآمد مشغول به کار شوید در صورتی که موقع انتخاب شغل، اشتباه نکرده و عجولانه عمل نکنید. توصیه می کنیم در هر شغلی، در ابتدا با افراد با تجربه در این زمینه مشورت کرده و البته از یک مشاور شغلی نیز راهنمایی بگیرید. بخشی از خدمات کلینیک روانپزشکی در منطقه دهکده المپیک (کلینیک رویا در محدوده دهکده المپیک) به همین امر اختصاص دارد. مشاورین ما به صورت منطقی و عاقلانه  و براساس علاقه خودتان کمک می کنند بهترین شغل را داشته باشید.

  • مشاوره طلاق

آی شما و همسرتان تصمیم به جدایی گرفته اید؟ تا چه اندازه مطمئن هستید که این تصمیم بر مبنای احساس خشم نبوده و کاملا عاقلانه است؟ آیا بهتر نیست قبل از اینکه تصمیم خود را نهایی کنید از یک مشاور راهنمایی بگیرید. شما می توانید حتی بعد از طلاق نیز برای مشاوره طلاق با مشاورین کلینیک مشاوره در منطقه دهکده المپیک (کلینیک رویا در محدوده دهکده المپیک) صحبت نموده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.