کلینیک رویا
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اگر شما در زندگی خود به هر دلیل به یک مشاور، روانشناس و یا روانپزشک توانمند نیاز دارید، توصیه ما این است که در ابتدا خدمات کلینیک های مشاوره در شهر زندگی خود را با دقت بررسی کنید و به سراغ متخصصین ماهر و مجرب بروید. به هر حال این موضوعات، باید تحت نظر یک راهنمای باتجربه پیش برود چون یک تصمیم اشتباه باعث می شود ادامه راه نیز به غلط پیش برود. اگر شما تمایل دارید از خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی در بیمه و محدوده آن بهره مند شوید، این مقاله را به دقت مطالعه کنید.

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

سعی بر این داریم که با تیم حرفه ای خود، مهمترین نیازهای مشاوره و روانشناسی شما عزیزان را پاسخگو باشیم. در این راستا، خدمات زیر ارائه خواهد شد:

  • مشاوره تحصیلی

تقریبا همه والدین نگران شرایط تحصیلی و در نتیجه آینده تحصیلی فرزندان خود هستند. این مسئله در سال های اخیر که رقابت در کنکور شدید شده است، اهمیت بیشتری دارد. شما باید بدانید که چگونه برای فرزند خود برنامه ریزی نموده و شرایط را مدیریت کنید تا نهایتا موفقیت مد نظر، حاصل شود. پیشنهاد می کنیم که از یک مشاور تحصیلی کمک بگیرید. اگر به دنبال کلینیک مشاوره در بیمه و محدوده آن می باشید، در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان گروهی از کارشناسان ما در این زمینه فعالیت می کنند.روانپزشکی

  • مشاوره ازدواج

جالب است بدانید که آمار به دست آمده از اغلب جدایی همسران حاکی از آن است که آن ها در ابتدا انتخاب غلطی داشته و نباید با هم ازدواج می کردند ولی چون احساسات بر آن ها غلبه کرده، این ازدواج به فرجام نرسیده است. اگر حتی یک درصد گمان می کنید که تصمیم شما به اندازه کافی عاقلانه نیست، می توانید از مشاورین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوه اکباتان و بیمه در زمینه مشاوره ازدواج کمک بگیرید.

  • مشاوره کودکان

نحوه تربیت فرزندان در دوران کودکی، تعیین کننده موفقیت علمی، شغلی و حتی موفقیت در زندگی آینده است. شما کمی به زندگی افراد موفق در دنیا دقت کنید. همه آن ها بدون استثنا ماجراهایی را از دوران کودکی خود تعریف می کنند. این دوران اهمیت بسیار زیادی دارد لذا والدین نباید سرسری رفتار کنند. از تجربه های یک مشاور ماهر و باتجربه کمک بگیرید تا براساس اصول علمی، تربیت فرزند خود را پیش ببرید. تیمی از مشاورین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و بیمه به شما کمک می کنند تا کودک خود را در بهترین شرایط تربیتی، بزرگ کنید.

  • مشاوره طلاق

تجربه های علمی نشان داده است که هم قبل از طلاق و هم بعد از طلاق، افراد نیاز به مشاوره دارند و در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و بیمه خدمات مشاوره طلاق ارائه می شود. قبل از طلاق به منظور کمک به زوجین برای تصمیم گیری عاقلانه و به دور از احساس خشم و غضب و بعد از طلاق، برای بهبود شرایط روحی زوجین و یاری رساندن به آن ها برای بازگشتن به زندگی خود، لازم است مشاوره انجام گیرد. دقت کنید که بسیاری از درخواست های طلاق، با چند جلسه مشاوره حل می شود.