کلینیک رویا
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خوشبختانه در سال های اخیر، کلینیک های مشاوره متعددی در سراسر کشور تحت نظر متخصصین مجرب راه اندازی شده و اکنون شما در هر شهری که زندگی می کنید می توانید از طریق همین کلینیک ها، از راهنمایی های مشاورین، روانشناسان و روانپزشکان بهره مند شوید. کلینیک مشاوره در منطقه آیت الله کاشانی (کلینیک رویا در محدوده آیت الله کاشانی) با متخصصین توانمند و ماهر در خدمت شما است تا در هر مرحله از زندگی و برای هر نوع مشکل و  تصمیم مهم، از شما حمایت کند.روانپزشکی

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره تحصیلی

همه ما دوست داریم در دانشگاه در رشته ای تحصیل کنیم که آینده شغلی ایده آلی داشته و به علائق ما نزدیک باشد. همچنین والدین نیز به دنبال انتخاب بهترین رشته تحصیلی برای فرزندان خود هستند اما آیا می دانید در این مسیر، برنامه ریزی درسی تا چه اندازه اهمیت دارد؟ آیا می دانید روش درس خواندن نقش بسیار مهمی در موفقیت فرزندان شما خواهد داشت؟ پیشنهاد می کنیم از مشاورین توانمند کلینیک مشاوره در منطقه آیت الله کاشانی (کلینیک رویا در محدوده آیت الله کاشانی) کمک بگیرید تا در این مسیر به بهترین شکل ممکن شما را حمایت کنند.

  • مشاوره ازدواج

در زمان ازدواج، شاید شما به مرحله ای برسید که علی رغم اینکه از انتخاب خود مطمئن هستید ولی باز هم برخی موضوعات کوچک، شما را اذیت می کند و نگران این موارد هستید. چرا شما از یک مشاور مجرب کمک نمی گیرید؟ کسی که با شما و طرف مقابلتان کاملا بیگانه است و در نتیجه در کنار احساسات شما، کاملا عاقلانه با تمام موضوعات برخورد نموده و کمک می کند با خیال آسوده تصمیم خود را نهایی کنید. بخشی از خدمات کلینیک روانشناسی در منطقه آیت الله کاشانی (کلینیک رویا در محدوده آیت الله کاشانی) به این امر اختصاص دارد.

  • مشاوره کودکان

جالب است بدانید اغلب والدینی که از بچه دار شدن نگران هستند، به فکر تربیت فرزند به ویژه در عصر جدید هستند. اما این نگرانی بی مورد است. درست است که شما تخصصی در زمینه علم مشاوره و روانشناسی ندارید اما کافی است با یک متخصص در این امر صحبت کنید. مشاورین ما در کلینیک روانپزشکی در منطقه آیت الله کاشانی (کلینیک رویا در محدوده) براساس بهترین متدهای علمی و مطابق با شرایط واقعی زندگی، با مشاوره کودک و نوجوان به شما در تربیت فرزندتان کمک خواهند کرد. به این مسئله توجه داشته باشید که هر گونه کوتاهی و اشتباه در تربیت کودک، آینده او را خراب خواهد کرد.

  • مشاوره طلاق

اگرچه طلاق یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی هر فرد است اما به هر حال در مرحله ای از زندگی، لازم است زوجین از یکدیگر جدا شوند. آنچه که در سال های اخیر برای روانشناسان عجیب بوده است، آمار طلاق هایی است که تنها از روی احساسات غلط در حال رخ دادن هستند. با توجه به تحقیقات انجام گرفته، امروزه زوج های زیادی در اوج عصبانیت تصمیم به جدایی می گیرند. توصیه ما این است که زوجین در اولین فرصت به مشاور مراجعه کنند. چنین فرد متخصصی، چشم های شما را بر روی حقایقی باز می کند که در زمان عصبانیت به آن ها توجه نداشته اید. کلینیک مشاوره در منطقه آیت الله کاشانی (کلینیک رویا در محدوده آیت الله کاشانی) خدمات مشاوره طلاق قبل و بعد از طلاق را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.