امروزه تصور غلطی که مردم در قدیم نسبت به مشاور، روانشناس و روانپزشک داشتند از بین رفته و به خوبی می دانند گاهی لازم است از این متخصصین برای مراحل بحرانی زندگی، درمان بیماری و… کمک بگیرند. در سراسر کشور کلینیک های مشاوره تحت نظر کارشناسان توانمند تاسیس و مشغول به کار شده اند که کلینیک مشاوره در تهران سر (کلینیک رویا در محدوده تهران سر) به شما عزیزان ساکن در این منطقه نوید می دهد که با کادر از متخصصین روانشناسی، روانپزشکی و مشاوره آماده است تا هر گونه نیاز شما را رفع کند.مشاوره کودک و نوجوان

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره کودکان

شاید برای شما جالب باشد اگر بگوییم زمانی که از زوجین سوال می شود چرا تمایلی به بچه دار شدن ندارید، عمدتا از تربیت کردن فرزند نگران هستند. بله در دنیای امروزه واقعا تربیت کردن فرزندان کار بسیار سختی است اما اگر شما یک راهنما در کنار خود داشته باشید که براساس اصول علمی و متدهای مبتنی بر واقعیت، به شما در این زمینه کمک کند، سختی کار از بین می رود. کلینیک مشاوره در تهران سر (کلینیک رویا در محدوده تهران سر) با مشاورین تواتنمند در این زمینه، به شما کمک می کنند تا در مسیر تربیت فرزند، تنها نباشید.

  • مشاوره تحصیلی

با وجود یک مشاور باتجربه در کنار فرزند خود به عنوان راهنما، مسیر تحصیل را برای او هموار کنید. اگر برای شما نیز مهم است فرزندتان در یک رشته تحصیلی عالی در مدرسه مشغول شده و در نتیجه در دانشگاه نیز در رشته مورد علاقه خود تحصیل کند؛ اگر داشتن یک شغل عالی برای فرزند از جمله رویاهای شما است، می توانید از مشاورین ما در کلینیک مشاوره در تهران سر (کلینیک رویا در محدوده تهران سر) کمک بگیرید. ما از شما حمایت می کنیم تا در رشته مورد علاقه خود و آینده دار، ادامه تحصیل دهید.

  • مشاوره ازدواج

داشتن یک ازدواج موفق، رویای هر جوانی است چرا که نداشتن انتخاب درست، نهایتا یا منجر به طلاق شده و یا اینکه تحمل یک زندگی تلخ را به دنبال خواهد داشت. اگر چه خانواده ها در این زمان از طریق تحقیقات، رفت و آمدهای خانوادگی و… به دختر و پسر خود کمک می کنند تا انتخاب درستی داشته باشند اما گاهی ممکن است تردیدها به جایی برسد که لازم باشد یا یک مشاور در این زمینه صحبت کنید. کلینیک روانشناسی در تهران سر (کلینیک رویا در محدوده تهران سر) با کمک مشاورین ماهر و باتجربه در زمینه مشاوره ازدواج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود.

  • مشاوره شغلی

هر کدام از ما در آرزوی داشتن شغل مورد علاقه خود و البته پردرآمد هستیم. رسیدن به این آرزم مستلزم این است که علاوه بر تحصیلات در رشته مرتبط با شغل، در انتخاب حرفه نیز دقت کنیم. در کلینیک روانپزشکی در تهران سر (کلینیک رویا در محدوده تهران سر) گروهی از مشاورین ما در زمینه انتخاب شغل و مشاوره شغلی به شما کمک می کنند. ما سعی می کنیم علاقه فرد با بازار کار ایران ار در کنار هم قرار داده و بهترین شغل را برای او انتخاب کنیم.