آیا شما در مرحله ای از زندگی قرار دارید که به یک متخصص باتجربه در امر روانشناسی و مشاوره نیاز دارید؟ این نیاز ممکن است برای هر کس در هر مرحله ای زندگی پیش بیاید و در نتیجه اولین اقدام، یافتن یک کلینیک با تیمی مجربه و توانمند است. در این زمینه کلینیک مشاوره در شهران (کلینیک مشاوره رویا در محدوده شهران) با مشاورین، روانشناسان و روانپزشکان حرفه ای در خدمت شما است تا مشکل رخ داده را رفع نموده و یا در امر مشاوره، کمک کند تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.مشاوره کودک و نوجوان

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره خانواده

تیمی از مشاورین ما در کلینیک روانشناسی در شهران (کلینیک مشاوره رویا در محدوده شهران) در زمینه امر خانواده به خوبی می توانند به شما کمک کنند. این یک واقعیت است که همه ما قادر نیستیم به تنهایی مشکلات خود را حل کنیم. گاهی فراتر از مشاوره با اعضای خانواده، لازم است از یک متخصص در این زمینه نیز نظرسنجی کنیم. در این مواقع بهتر است به سراغ کلینیک های مشاوره رفته و از افراد متخصص نیز مشورت بگیرید.

  • مشاوره تحصیلی

در سال های اخیر، رقابت بین دانش آموزان برای ورود به دانشگاه زیاد شده و اغلب تمایل دارند در یکی از رشته های پزشکی مشغول به تحصیل شوند. اما جالب است بدانید که آمار نشان داده است همه متقاضیان رشته های پزشکی، صرفا به دلیل نام و درآمد آن وارد این رشته شده و علاقه ای ندارند. این طرز انتخاب رشته تحصیلی و در نتیجه انتخاب شغل، واقعا اشتباه است چون هیچ لذتی از هیچکدام از مراحل نخواهید برد. پیشنهاد ما این است که به کلینیک مشاوره در شهران (کلینیک مشاوره رویا در محدوده شهران) مراجعه کرده و از یک مشاور تحصیلی بخواهید برای فرزندتان برنامه ریزی کرده و در انتخاب رشته به او کمک کند.

  • مشاوره طلاق

اگر چه طلاق امر پسندیده ای نیست، ولی در مرحله ای از زندگی زناشویی به این نتیجه می رسید که لازم است از یکدیگر جدا شوید. اما این تصمیم باید کاملا منطقی بوده و به دور از احساسات باشد. چون غالب افراد از روی احساس خشم تصمیم می گیرند، لذا پیشنهاد ما این است که از متخصصین کلینیک روانپزشکی در شهران (کلینیک مشاوره رویا در محدوده شهران) کمک بگیرید. تیم ما هم قبل از طلاق در تصمیم گیری به شما کمک کرده و هم بعد از طلاق که زوجین از نظر روحی به شدت آسیب دیده اند، از شما حمایت خواهند کرد.

  • مشاوره شغلی

شما در هر زمینه ای که وارد کار شوید، بخشی از سرمایه و همچنین عمر خود را در این کار سرمایه گذاری کرده اید که این زمان از دست رفته، هیچگاه باز نمی گردد. اگر برای شما مهم است که از تک تک لحظات خود استفاده نموده و بتوانید هر روز بیشتر از قبل پیشرفت کنید، باید قبل از انتخاب شغل، از یک فرد باتجربه در زمینه مشاوره شغلی کمک بگیرید. علاوه بر اینکه لازم است از کسانی که در این حرفه مشغول هستند کمک بگیرید، بلکه مشاورن ما در کلینیک مشاوره در شهران (کلینیک مشاوره رویا در محدوده شهران) نیز شما را راهنمایی می کنند.