کلینیک رویا
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

وجود کلینیک های مشاوره متعدد در کشور ما در سال های اخیر، نشان از افزایش سطح آگاهی مردم در زمینه نیاز به وجود مشاورین و روانشناسان برای یاری گرفتن از این عزیزان در مقاطع حساس زندگی است. کلینیک مشاوره و روانشناسی در ستارخان و محدوده آن (کلینیک رویا در اکباتان) با کادری حرفه ای و متخصص در امر مشاوره، روانشناسی و روانپزشکی، در خدمت شما هستند تا به نیازهای شما پاسخ داده و از شما در موضوعات مختلف حمایت کنند.

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره کودکان و نوجوانان

تربیت کودک شما از یک سو تحت تاثیر رفتار والدین و اعضای خانواده و از سویی دیگر دیگر تحت تاثیر محیط قرار دارد. به این معنا که بالاخره فرزند با دوستان خود در مهدکودک، مدرسه و… نیز در ارتباط بوده و رفتارهایی را از آن ها یاد می گیرد که ممکن است برای شما خوشایند نباشد. به هر حال اینکه والدین چگونه با کودک خود رفتار کرده و بهترین اصول تربیتی را برای آن ها در پیش گیرند، بستگی به این دارد که چه اندازه در مورد مهارت های زندگی کودک و نوجوان اطلاع دارید. پیشنهاد می کنیم که از یک مشاور توانمند در این زمینه کمک بگیرید. کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان، یکی از بهترین کلینیک های روانشناسی در محدوده ستارخان در زمینه مشاوره کودک و نوجوان همواره از شما حمایت می کند.

  • مشاوره ازدواج

قبل از ازدواج باید تمامی جوانب را در نظر گرفته، هر اندازه نیاز است تحقیق کنید و سپس، تصمیم نهایی خود را بگیرید. تا زمانی که زندگی مشترک را آغاز نکرده اید، وقت دارید حسابی فکر کنید پس از آن، جایی برای پشیمانی نخواهد بود. اگر حس می کنید نیاز است کسی به شما راهنمایی دهد و یا مشاوره ازدواج انجام دهید، از مشاورین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده ستارخان (کلینیک رویا در اکباتان) کمک بگیرید.

  • مشاوره تحصیلی

مشاورین متخصص ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا به شما کمک می کنند تا چه برای ادامه تحصیل خودتان و چه برای فرزندان، بتوانید مسیر درست را در پیش گیرید. رشته ای که قرار است در آن تحصیل کنید، آینده شغلی شما را تعیین می کند لذا قبل از هر چیز باید به خوبی تحقیق کنید که کدام رشته ها آینده ایده آلی داشته و البته با علائق شما، همخوان است. متاسفانه بسیاری از افراد و الدین تنها جنبه کاربردی و پولساز بودن رشته را در نظر می گیرند بدون اینکه به بحث علائق توجه داشته باشند. بهتر است حتما از یک مشاور باتجربه کمک بگیرید.

  • مشاوره طلاق

از آنجایی که در سال های اخیر عمده طلاق ها تنها براساس احساس بوده و عقل در آن دخیل نیست، روانشناسان به این نتیجه رسیده اند که لازم است قبل از جدایی، حتما یک فرد خارج از خانواده های طرفین که مهارت و تجربه کافی دارد، عاقلانه با این موضوع برخورد نموده و به شما کمک کند تا منطق را نیز در نظر بگیرید. البته مشاوره طلاق که بخشی از خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در ستارخان است، به بعد از طلاق نیز اختصاص داشته و متخصصین ما کمک می کنند تا خیلی زود به شرایط عادی زندگی برگردید و بتوانید برای خود یک زندگی جدید رقم بزنید.