کلینیک رویا
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

یکی از اقدامات بسیار مفید و سازنده در کشور در سال های اخیر، تاسیس کلینیک های مشاوره است که کمک می کند مردم به راحتی بتوانند مشکلاتی که نیاز به یک راهنما برای حل آن ها است، به کمک مشاور و روانشناس حل کنند. در میان کلینیک های روانشناسی و مشاوره در صادقیه و محدوده آن، کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان با تیمی مجرب و حرفه ای متشکل از روانشناسان، روانپزشکان و مشاورین حرفه ای به شما کمک می کنند تا به راحتی بتوانید از تجربه های سخت زندگی عبور کرده کنید.

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در صادقیه

  • مشاوره خانواده

این امر طبیعی است که هر خانواده ای تفاوت سلایق و دیدگاه نسبت به زندگی داشته باشند. این تفاوت ها گاه سازنده و گاه مخرب است. بالاخره گاهی برای برخی از تصمیم گیری ها و یا حل بعضی از مشکلات، به یک راهنمای مجرب نیاز است تا مسیر درست را به شما نشان دهد. در زمینه مشاوره خانواده می توانید بر روی کمک مشاورین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا حساب کنید.

  • مشاوره ازدواج

اگر تصمیم به ازدواج دارید و هنوز در آخرین مرحله، هنوز برخی از مسائل برای شما حل نشده است، توصیه می کنیم با شک و تردید، زندگی خود را شروع نکنید. تنها چند ساعت وقت گذاشته و به مشاور ازدواج در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و صادقیه مراجعه کنید. این بهترین راهکار است و با خیال آسوده زندگی مشترک خود را شروع خواهید کرد.گروه درمانی

  • مشاوره طلاق

اگر چه در دین ما طلاق به عنوان یک راهکار برای جدا شدن همسران در زمانی که زندگی واقعا به هیچ عنوان قابل ادامه دادن نیست، شناخته شده است، ولی متاسفانه در سال های اخیر آمار طلاق های غیر منطقی بالا رفته است. غالبا این اتفاق ناشی از حس خشم غضب است که مدیریت نشده و در لحظه منجر به تصمیم اشتباه می شود.

در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و صادقیه مشاورین ما به شما کمک می کنند قبل از طلاق، یکبار دیگر همه زندگی خود را منطقی مرور کرده و براساس واقعیت ها تصمیم خود را نهایی کنید. البته بخشی از خدمات ما در این زمینه، به بعد از طلاق اختصاص دارد. در این زمان هر دو طرف در بدترین شرایط روحی به سر بده و نیاز به یک مشاور دارند تا با او درد دل کرده و بتوانند به مرور زمان خود را با شرایط جدید، وفق دهند.

  • مشاوره تحصیلی

اگر شما نیز به فکر این مسئله هستید که آینده تحصیلی و متعاقبا آینده شغلی فرزند شما عالی باشد، باید از همان ابتدا برای انتخاب رشته در مدرسه، نحوه درس خواندن، مدیریت دروس برای کنکور و… به فکر راهکار باشید. یک مشاور تحصیلی باتجربه بهترین راهنما برای شما خواهد بود و سرنوشت فرزند شما را تضمین خواهد کرد. کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و صادقیه با کادر متخصص و حرفه ای، شما را یاری خواهد نمود.

  • مشاور تربیتی کودکان

همواره این اصل را به خاطر داشته باشید که اگر فرزندان از همان کودکی بر مبنای اصول درست تربیت شوند، در آینده به یک انسان موفق تبدیل خواهند شد. کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و صادقیه، با مشاورین تربیتی ماهر، شما را یاری خواهد کرد.