کلینیک رویا

در سال های اخیر، با برنامه های آموزشی که به طرق مختلف برای مردم کشور ارائه می شود، سطح آگاهی مردم ارتقا پیدا کرده و اکنون به کلینیک ها روانشناسی با ذهنیت غلط قبلی، نگاه نمی کنند. مردم به خوبی می دانند که گاهی اداره برخی از امور و حل مشکلات، از عهده آن ها خارج بوده و لازم است از فردی متخصص کمک بگیرند. به همین دلیل است که در سطح کشور، کلینیک های روانشناسی متعددی احداث شده و آماده خدمت رسانی هستند. ممکن است شما به دنبال کلینیک مشاوره در سعادت آباد و محدوده آن باشید.  در این مقاله شما را با خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده غرب تهران ، اکباتان و سعادت آباد آشنا می کنیم تا قبل از مراجعه، بدانید تیم حرفه ای و متخصص ما چگونه و در چه اموری از شما حمایت می کنند.روانپزشکی

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • انجام مشاوره تحصیلی

کافی است کمی شرایط تحصیلی دانش آموزان در سال های اخیر را بررسی کنید. با وجود آموزشگاه های متعدد، کتب کمک درسی و آموزشی و… رقابت بین دانش آموزان، هر روز شدیدتر از قبل می شود و همین موضوع، نه تنها برای محصل بلکه برای والدین نیز استرس آور است.

آیا در چنین شرایطی می توان در کنکور یک رشته عالی قبول شد که آینده کاری مناسبی در انتظار فرزندانمان باشد؟ اگر خشت اول را درست قرار دهید، این دیوار تا رسیدن به هدف، استوار و صاف بالا خواهد رفت.

توصیه ما این است که از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید تا برای انتخاب رشته در مدرسه، نحوه درس خواندن و برنامه ریزی برای کنکور، یک راهنمای توانمند در کنار خود داشته باشید. برای این منظور اگر به دنبال کلینیک روانشناسی در سعادت آباد و محدوده آن می باشید ، می توانید بر روی کمک مشاورین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان حساب کنید.

  • مشاوره خانواده

آیا درون خانواده شما مشکلی رخ داده است که قادر به حل آن نیستید؟ یا اینکه در رابطه خود با فرزندان دچار مشکل شده اید و نمی دانید این اختلافات درون خانوادگی را چگونه حل کنید؟

در این مواقع بهتر است از فردی بیرون از خانواده و فامیل کمک بگیرید که هم عالم در این زمینه بوده و هم به دلیل بیگانه بودن، بی طرف خواهد بود. مشاور خانواده بهترین گزینه است که در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا مشاورین توانمند در این زمینه شما را حمایت خواهند کرد.

  • مشاوره ازدواج

اگر می خواهید بعد از ازدواج، زندگی زناشویی خود را به خوبی شروع کرده و این زندگی، همواره با خوشی و موفقیت همراه باشد، بهتر است حتما از مشاورین ازدواج کمک بگیرید تا در کنار احساسات خود، منطق نیز به کمک شما بیاید.

در زمان ازدواج، احساسات بر طرفین غلبه می کند و تنها مشاور ازدواج است که می تواند رابطه درستی بین این احساسات و منطق و عقل ایجاد نماید. در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و سعادت آباد شما می توانید از متخصصین مجرب ما در زمینه مشاوره ازدواج کمک بگیرید.اختلالات هیجانی

  • مشاوره کودک و نوجوان

برای همه والدین مهم است که فرزندانشان آینده موفق و سالمی داشته باشند. این امر عمدتا به روش تربیتی شما در دوران کودکی و نوجوانی دارد. دسترسی به علوم تربیتی، لازمه این کار است که قطعا تنها مشاورین و روانشناسان در این زمینه مهارت دارند. پس با مراجعه به یک مرکز معتبر همانند کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در محدوده اکباتان و سعادت آباد، فرزندان خود را به شیوه درست تربیت کنید.