کلینیک رویا
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مشاورین و روانشناسان همانند راهنمایانی هستند که در مواقع سخت زندگی و یا برای تصمیم گیری های مهم در کنار شما خواهند بود تا بتوانید با خیالی آسوده تر این شرایط را پشت سر بگذارید. هر فردی حداقل یکبار در طول دوره زندگی خود به حمایت این متخصصین نیازمند خواهد بود. کلینیک روانپزشکی در شهرک راه آهن (کلینیک رویا در اکباتان) با تیمی از متخصصین باتجربه ای و حرفه ای در کنار شما خواهد بود.مهارت زندگی

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره ازدواج

ازدواج، شما را وارد یک دوره جدید از زندگی خواهد کرد. در واقع ازدواج یک مسیری است که برگشت ندارد و اگر منجر به جدایی شود، باز هم نمی توانید به همه نقطه اول قبل از ازدواج باز گردید. به همین دلیل باید بسیار با دقت پیش بروید. احساسی و یا منطقی بودن بیش از اندازه، هر دو اشتباه است. باید در این تصمیم گیری، تعادلی بین دل و عقل وجود داشته باشید. به خاطر داشته باشید که کلینیک مشاوره در شهرک راه آهن (کلینیک رویا در محدوده اکباتان) با مشاورین ماهر، آماده است تا در زمینه مشاوره ازدواج به شما کمک نموده و بتوانید بهترین تصمیم را داشته باشید.

  • مشاوره تحصیلی

از دیگ خدمات کلینیک روانشناسی در شهرک راه آهن (کلینیک رویا در اکباتان) ارائه مشاوره تحصیلی است. والدین عزیز به این نکته توجه داشته باشند زمانی بازده درسی فرزندانشان ایده آل بوده و می توانند بهترین آینده علمی و شغلی را داشته باشند که از ابتدا رشته مورد علاقه و البته آینده داری را انتخاب نموده و با برنامه ریزی دقیق، پیش بروند. قطعا شما برای فراهم آوردن چنین شرایطی به یک مشاور حرفه ای نیاز دارید. شما می توانید بر روی حمایت های کادر متخصص ما در کلینیک حساب کنید.

  • مشاوره کودکان

همچنان که سبک زندگی در طول دوران تغییر می کند، روش تربیت کودکان نیز تغییر خواهد کرد. اما هنوز مشاهده می کنیم که اغلب والدین براساس همان متدهای قدیمی، با فرزندان خود رفتار می کنند و این بزرگترین اشتباه است چرا که آینده او را خراب خواهد کرد.

اما اگر از یک مشاور کمک بگیرید، او با تسلط به دانش روانشناسی و مشاوره و براساس واقعیت ها، به شما آموزش می دهد چگونه فرزندی سالم از نظر روحی و روانی را به جامعه تحویل دهید تا آینده روشنی داشته باشید. تیم مشاوره کلینیک مشاوره در شهرک راه آهن (کلینیک رویا در اکباتان) در زمینه مشاوره کودک تجارب بسیار ارزنده ای دارند که قطعا مفید خواهد بود.

  • مشاوره طلاق

زوجین عزیز توجه داشته باشند که بهتر است اگر تصمیم به طلاق داشته و بر این امر مصر هستند، حتما حداقل یک جلسه با مشاورین ما در کلینیک روانپزشکی در شهرک راه آهن (کلینیک رویا در اکباتان) مشورت کنند. نگرانی ما از این بابت است که تصمیم شما برای جدایی، همانند اغلب آمارهای به دست آمده از روی احساسات غلط باشد. حتی اگر باز هم به این نتیجه رسیدید که جدایی بهترین راهکار است، بعد از طلاق نیز ما شما را تنها نگذاشته و کمک می کنیم به روال عادی زندگی برگردید.