جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ممکن است شما که اکنون در حال مطالعه این مقاله هستید، به دنبال یک مشاور، روانشناس و یا روانپزشک مجرب برای راهنمایی جهت مهمترین تصمیم گیری زدگی، درمان برخی بیماری و ناهنجاری روانی و یا بهتر کردن شرایط زندگی خود باشید. تیم متخصص کلینیک مشاوره در دریاچه خلیج فارس (کلینیک رویا در محدوده دریاچه خلیج فارس) در تمامی این موارد به کمک شما خواهد آمد اعتماد شما را به بهترین شکل ممکن پاسخ خواهیم داد.

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره تحصیلی

برخی از والدین گمان می کنند که تنها باید آخرین دوران تحصیلی مدرسه و کنکور را جدی گرفت و با برنامه ریزی های دقیق پیش رفت تا فرزندشان، آینده موفقی داشته باشد. اما جالب است بدانید که روانشناسان و مشاورین  ما در کلینیک روانشناسی در دریاچه خلیج فارس (کلینیک رویا در محدوده دریاچه خلیج فارس) معتقد هستند اگر از زمانی که فرزند شما وارد مدرسه می شود، با اصول و روش های دقیق درس خواندن، برنامه ریزی های درسی و… آشنا نباشد باعث می شود که نه تنها از درس خواندن لذت نبرده بلکه نتوانند به علاقه ذاتی خود پی ببرند. این مسئله در دوران انتخاب رشته و ورود به دانشگاه، اهمیت خود را نشان می دهد. مشاورین ما به شما والدین عزیز کمک می کنند تا بهترین آینده را برای فرزندتان رقم بزنید.

  • مشاوره ازدواج

یکی از دلایلی که باعث شده در سال های اخیر آمار طلاق بالا برود، تصمیم گیری های به شدت احساس و بدون منطق برای ازدواج است. ما معتقد هستیم برای این مرحله از زندگی نه تنها احساس بلکه عقل نیز باید دخیل باشد. شما تنها یکبار فرصت دارید برای این مسیر از زندگی خود تصمیم بگیرید و اگر این تصمیم با شکست مواجه شود، اگر چه بعد از جدایی باز هم امکان ازدواج وجود دارد اما هیچگاه خاطرات تلخ را فراموش نخواهید کرد. مشاورین حرفه ای کلینیک مشاوره در دریاچه خلیج فارس (کلینیک رویا در محدوده دریاچه خلیج فارس) در مشاوره ازدواج شما را یاری خواهند کرد. اگر یک درصد گمان می کنید که لازم است با یک فرد خارج از خانواده های طرفین صحبت کرده و بعد از تصمیم خود را نهایی کنید، مشاورین ما را در ذهن داشته باشید.

  • مشاوره کودکان

همه والدین آرزو دارند فرزندشان به یک فرد موفق، مشهور و سالم در آینده تبدیل شود که از زندگی خود، با کمال میل احساس خوشبختی می کند. لازم است بدانید که خوشبختی تنها در درس و کار خلاصه نمی شود بلکه آنچه عامل اصلی، نحوه برخورد با زندگی، رفتارهای اجتماعی، تشخیص راه درست از غلط و… است. به این معنا که اگر شما در دوران کودکی، قصوری در تربیت کودک خود داشته باشید عواقب آن را در نوجوانی به بعد شاهد خواهید بود. حتی این کوتاهی به قیمت از دست رفتن آینده فرزند تمام می شود. کلینیک روانپزشکی در دریاچه خلیج فارس (کلینیک رویا در محدوده دریاچه خلیج فارس) با تیم توانمند و حرفه ای خود در زمینه مشاوره کودک و نوجوان ، اصول تربیت کودکان براساس متدهای علمی پیشرفته را به شما آموزش خواهد داد.