کلینیک رویا
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

وجود کلینیک های مشاوره در سراسر کشور این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند تا در هر زمان به که مشورت با فرد متخصص نیاز داشته و یا برای درمان برخی از اختلالات روانی لازم است به روانشناس یا روانپزشک مراجعه کنید، بتوانید به مراکز معتبر برای این منظور مراجعه نمایید. یکی از بهترین ها در زمینه کلینیک مشاوره و روانشناسی در بلوار فردوس و محدوده آن ، کلینیک رویا در اکباتان می باشد که با تیمی از متخصصین و مشاورین مجرب، در هر زمان از روز آماده است تا پاسخگوی نیازهای شما باشد.

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره خانواده

در هر خانواده افراد با سنین و سلائق مختلف زندگی می کنند. لذا اختلاف نظر طبیعتا وجود دارد ولی انچه که مهم است، نحوه مدیریت این اختلافات است. اگر به درستی پیش بروید، این تفاوت ها سازنده شده و اعضای خانواده می توانند از یکدیگر الگوگیری کنند. این یک حقیقت است که گاها خانواده ها برای تصمیم گیری های مهم، حل اختلافات و… به مشاوره با افراد باتجربه نیاز دارند و در این زمینه، مشاورین توانمند ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا سعی می کنند بهترین راهکارها را متناسب با شرایط خود شما ارائه کنند.بیش فعالی بزرگسالان

  • مشاوره ازدواج

یکی از مهمترین دغدغه های مردم در هر جای دنیا، ازدواج موفق است. اگر دو نفر بتوانند زندگی مشترک خود را به خوبی شروع کرده و مدیریت کنند، این زندگی تا سالیان سال به خوشی و با فرزندان سالم و شایسته پیش خواهد رفت. داشتن چنین زندگی، مستلزم دو فاکتور بسیار مهم است. در ابتدا قبل از ازدواج تحقیقات لازم را به عمل آورده و مطمئن شوید شما دو نفر می توانید زوج خوشبختی باشید. فاکتور دوم، صبوری، تحمل سختی ها و قدرشناسی بعد از ازدواج است. در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا گروهی از مشاورین ما به شما کمک می کنند تا قبل از ازدواج با انجام مشاوره ازدواج ، بتوانید در کنار احساسات، منطق را نیز در نظر گرفته و سپس بهترین انتخاب را داشته باشید.

  • مشاوره تحصیلی

آیا شما برای شما نیز به عنوان والدین مهم است که فرزندتان آینده تحصیلی ایده آلی داشته باشد؟ آیا می خواهید فرزند شما در یک زمینه شغلی عالی مشغول به کار شود؟ همه این موارد مستلزم ان است که در انتخاب رشته در دوران مدرسه، به درستی عمل کنید. یک مشاور خبره و توانمند در زمینه مشاوره تحصیلی می تواند راهنمایی های لازم را ارائه کرده و برراساس زمینه های شغلی کشور و علائق افراد، انتخاب رشته را انجام دهد. کافی است تنها یک جلسه با کارشناسان ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا صحبت کنید. جهت مراجعه به کلینیک مشاوره در بلوار فردوس و محدوده آن ، کلینیک رویا واقع در اکباتان آماده است تا پاسخگوی نیازهای شما مراجعین محترم باشد.