خوشبختانه در سال های اخیر در کشور ما کلینیک های روانشناسی متعددی تاسیس شده و تحت نظر افراد متخصص، مدیریت می شوند که در این میان کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان از جمله مراکزی است با تیم حرفه ای، مجرب و توانمند متشکل از مشاورین، روانشناسان و روانپزشکان ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. امید داریم که در این کشور، همه مردم از نظر روانی در شرایط ایده آلی به سر ببرند.

متخصصین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان سعی دارند بر مبنای اصول علمی، متدهای پیشرفته علمی و براساس تجارب آموزنده خود در زمینه مشاوره و روانشناسی به شما عزیزان کمک کنند تا در آرامش بتوانید زندگی را با هر نوع سختی و فراز و نشیب، با لذت سپری کنید.اکباتان

خدماتی که در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان ارائه می شوند عبارتند از:

  • مشاوره ازدواج

متاسفانه در سال های اخیر آمار طلاق در کشور افزایش یافته است. عمده این جدایی ها، به دلیل عدم شناخت کافی زوجین از هم قبل از ازدواج است.

در این زمان، عمده روابط بر مبنای احساسات بوده و ممکن است چشمتان را بر روی بسیاری از واقعیت ها ببندید. به همین دلیل است کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان توصیه می کند حتما مشاوره ازدواج را انجام دهید.

  • مشاوره تحصیلی

آیا فرزند شما از نظر تحصیلی دچار مشکل شده است؟ آیا خود شما به دلیل مشکلات موجود، انگیزه را برای درس خواندن از دست داده اید؟

راه حل هر گونه مشکل تحصیلی خود را از مشاورین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان جویا شوید. این موضوع را فراموش نکنید که رشته تحصیلی شما و کیفیت آن، آینده شغلی شما را تضمین می کند.

در این مسیر به یک راهنمای باتجربه نیاز دارید. اطمینان داریم که از اعتماد به مشاورین کلینیک ما پشیمان نخواهید شد.

  • مشاوره کودکان

سبک زندگی هر فرد، میزان موفقیت در آینده و حتی مدیریت زندگی بعد از ازدواج عمدتا به شیوه تربیتی والدین در دوران کودکی بستگی دارد. به عبارتی شما والدین مسئول زندگی فرزندان خود هستید.

آیا می دانید در این مسیر، چگونه باید برخورد کنید که فرزندی شایسته به جامعه تحویل دهید؟

هر گونه سوال خود در زمینه مشاوره کودک و نوجوان را از مشاورین ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان پرسیده و به صورت منطقی، علمی و صحیح در تربیت کودکان برخورد کنید.

  • مشاوره خانواده

به هر حال در طول زندگی هر کس مشکلاتی رخ می دهد که نیاز به یک راهنمای با تجربه برای کمک خواهد بود. شما ممکن است بر مبنای احساسات تصمیم گیری کنید اما مشاور خانواده تمام حقایق را در نظر گرفته و بهترین تصمیم را برای شما خواهد داشت. کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان با متخصصین مجرب در بخش مشاوره خانواده در خدمت شماست.

  • مشاوره شغلی

از جمله  خدمات دیگر کلینیک  مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان، ارائه مشاوره شغلی است. بارها دیده ایم که افراد به دلیل تصمیم گیری نادرست، نداشتن یک راهنمای باتجربه و یا حتی رشته تحصیلی نادرست، وارد شغلی شده اند که یا به آن علاقه نداشته و مجبور به ادامه هستند و یا اینکه تا به حال چندین شغل عوض کرده اند.

چرا یکبار برای همیشه به سراغ فردی متخصص و مشاورین توانمند نمی روید تا از دانش و  تجربه او کمک بگیرید؟

گروهی از متخصصین ما در کلینیک در زمینه مشاوره شغلی به شما کمک کرده و بهترین شرایط را برای شما رقم خواهند زد.