آنچه که لازم است همه ما بدانیم این است که اگر به وقت نیاز از راهنمایی های یک مشاور، روانشناس و روانپزشک بهره مند شوید، مشکلات به بهترین شکل حل شده و یا اینکه در تصمیم گیری برای مهمترین مراحل زندگی، موفق تر خواهیم بود. کلینیک مشاوره در شهرک اندیشه (کلینیک رویا در محدوده شهرک اندیشه) با تیمی از متخصص در زمینه های مشاوره و روانشناسی، همواره از شما حمایت می کنند کافی است با ما تماس گرفته و حداقل یکبار در جلسات حضوری شرکت کنید تا کیفیت خدمات ما برای شما ثابت شود.

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره ازدواج

ازدواج یکی از مهمترین تصمیمات زندگی برای هر فرد است. اتفاقی که اگر به درستی صورت گرفته باشد، با خوشبختی و اگر انتخاب ما نادرست باشد، یک عمر زجر را به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل است که توصیه اکید داریم به هیچ عنوان در این امر پسندیده عجله نکنید. هر اندازه لازم است تحقیق کرده و در صورت نیاز از مشاور کمک بگیرید. بخشی از خدمات کلینیک مشاوره در شهرک اندیشه (کلینیک رویا در محدوده شهرک اندیشه) به مشاوره ازدواج اختصاص داشته و به شما عزیزان کمک می کنیم با آسودگی خاطر، تصمیم خود را نهایی کنید.طلاق

  • مشاوره تحصیلی

آینده شغلی فرزندان خود را از همین دوران مدرسه رقم بزنید. اگر فرزند شما روش درستی برای درس خواندن داشته و با برنامه ریزی پیش برود، اگر در مدرسه یک رشته مورد علاقه و ایده آل را انتخاب کند و اگر بتواند در دانشگاه در یک رشته مناسب ادامه تحصیل بدهد، قطعا آینده او تضمین شده خواهد بود. متخصصین ما در کلینیک روانشناسی در شهرک اندیشه (کلینیک رویا در محدوده شهرک اندیشه) با مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی های علمی و انتخاب رشته برحسب علاقه و آینده شغلی، کمک می کنند تا فرزند شما در بهترین مسیر علمی قدم بردارد.

  • مشاوره خانواده

جالب است بدانید که در سطح خانواده، افراد با هم اختلاف سلیقه دارند. وقتی در یک جامعه کوچک چنین شرایطی وجود دارد، قطعا در سطح بزرگتر یعنی کشور نیز اختلافات حادتر می شود. اگر افراد خانواده خوبی بتوانند این تفاوت ها را به فرصت تبدیل نموده و به نحو احسن از آن ها استفاده کنند، در جامعه نیز موفق خواهند بود. اگر والدین لازم می دانند برخی از مسائل را تحت نظر مشاور پیش برده و یا برای تصمیم گیری، از یک مشاور کمک بگیرنند می توانند با کلینیک روانپزشکی در شهرک اندیشه (کلینیک رویا در محدوده شهرک اندیشه) تماس گرفته و در وقت مناسب با مراجعه حضوری، از خدمات کلینیک برخوردار شوند.

  • مشاور شغلی

در همه دوران ها، انسان ها به دنبال انتخاب شغل مناسب بوده اند که نه تنها با علائق آن ها تطابق داشته بلکه درآمد ایده آلی داشت باشد. در این زمینه نه تنها باید از افراد با تجربه کمک گرفته بلکه یک مشاور باتجربه نیز می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. کلینیک روانشناسی در شهرک اندیشه (کلینیک رویا در محدوده شهرک اندیشه) در این مسیر، همگام با شما خواهد بود که در حرفه مورد علاقه خود مشغول شوید.