کلینیک رویا

اکنون که شما این مقاله را مطالعه می کنید، به دنبال یافتن یک مشاور، روانشناس و یا روانپزشک معتمد، مجرب و ماهر و یک کلینیک مشاوره، روانشناسی روانپزشکی در بلوار اباذر و محدوده آن هستید تا بتوانید شرایط فعلی زندگی خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. این شرایط می تواند شامل بروز مشکل، تصمیم گیری مهم بر سر دو راهی و… به باشد. به هر حال متخصصین توانمند ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

خدمات کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا

  • مشاوره تحصیلی

آیا برای آینده تحصیلی و شغلی فرزند خود نگران بوده و نمی دانید چه تصمیمی برای او، درست ترین انتخاب خواهد بود؟ پیشنهاد می کنیم که در این زمینه از یک مشاور تحصیلی باتجربه کمک بگیرید. مشاور بهتر از هر فرد دیگری می تواند شما را راهنمایی کند. گروهی از کارشناسان ما در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در بخش مشاوره تحصیلی، در زمینه های مختلف من جمله انتخاب رشته در دوران مدرسه، برنامه ریزی درسی، انتخاب رشته دانشگاه و… به شما کمک می کنند.روانکاوی

  • مشاوره شغلی

از دیگر خدماتی که توسط کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا ارائه می شود، مشاوره شغلی است. تفاوتی نمی کند که شما به تازگی می خواهید مشغول به کار شوید و یا اینکه قصد تغییر شغل دارید؛ در هر حال کافی است جلسه ای با مشاورین ما صحیت داشته باشید تا با اطمینان خاطر، در حرفه مورد علاقه و پولساز، مشغول شوید.

  • مشاوره ازدواج

ازدواج یکی از مهمترین اتفاقات زندگی هر فرد است. به جرات می توان گفت که زندگی ما به دو مرحله قبل و بعد از ازدواج تقسیم می شود. به این معنا که بعد از ورود به زندگی زناشویی، مسیر جدیدی را در زندگی تجربه خواهید کرد. به همین دلیل مهم است که برای ازدواج عجولانه و تنها براساس احساسات عمل نکرده و منطق را نیز در نظر بگیرید. معمولا زوجین درگیر احساسات می شوند لذا وجود یک مشاور باتجربه به شما کمک می کند تا عاقلانه تر تصمیم بگیرید. کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان و در محدوده بلوار اباذر در هر زمان شما را حمایت خواهد کرد.

  • مشاوره طلاق

در کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا علاوه بر مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق نیز در نظر گرفته شده است چون متاسفانه آمار حامی از ان است که این اتفاق تلخ در ایران در سال های اخیر روند صعودی داشته است. ما نه تنها قبل از طلاق برای تصمیم گیری درست و عاقلانه در خدمت شما هستیم، بلکه اگر تصمیم به جدایی رسید، بعد از طلاق نیز در کنار شما خواهیم ماند تا بتوانید با شرایط جدید خود را وفق داده و زودتر به شرایط عادی بازگردید.

  • مشاوره تربیتی کودکان

والدین عزیز توجه داشته باشند که نحوه برخورد و تربیت در دوران کودکی، آینده زندگی وی را تعیین خواهد کرد. در نتیجه عملکرد والدین در این زمینه، بسیار سرنوشت ساز خواهد بود. اما اکنون سوال اینجاست که آیا شما با متدهای علمی تربیت کودکان آشنا هستید؟ کلینیک مشاوره و روانشناسی رویا در اکباتان و محدوده ی بلوار اباذر با تیمی مجرب و متخصصین ماهر، به شما کمک می کنند تا فرزند خود را با تربیتی درست، به یک فرد موفق در جامعه تبدیل کنید.